Spersonalizowane karty miejskie

Nadesłany przez: 
Michał Rączka-Dudek

Zupełnie niezrozumiałą dla mnie rzeczą jest konieczność posiadanie spersonalizowanych kart miejskich, gdyż umożliwia to śledzenie sposobu w jaki poruszam się po mieście. To, że z tej możliwość ZTM korzysta widać w jego procedurach np.: elementem weryfikacji zgłoszenia zgubionej karty jest porównanie zgłoszonych punktów doładowania karty miejskiej i najczęstszych tras. Po co taki nadzór? Do czego niezbędne jest łączenie moich danych osobowych z profilem użytkownika komunikacji miejskiej? Rozumiem, że do celów statystycznych. Uważam, że posiadacze anonimowych kart miejskich nie powinni być przez ZTM „dyskryminowani”.

 

Komentarze

Skoro karta miejska nie jest dokumentem tożsamości to po co w niej zdjęcie? A skoro już jest zdjęcie to po co na niej imię i nazwisko? Dlaczego kanar sprawdzający ważność biletu ma wiedzieć jak się nazywam? Skoro jest zdjęcie, to może porównać wizerunek i na tym koniec, tymbardziej, że ZTM zastrzega, że karta osoby z biletem 100% ważna jest bez dokumentu tożsamości. Czy ktoś z Państwa się tym zainteresował i interweniował w tym temacie do RPO?

Przy wprowadzaniu personalizacji spróbowałem dokonać analizy po co wszystko? Porównałem wypowiedzi chwalące ten niepotrzebny proces z innymi informacjami, nawet tymi na stronach internetowych ZTM - sami sobie zaprzeczali (teraz oczywiście treść stron się zmieniła).
Nieoficjalnie wiadomo, że już w chwili wprowadzania znane były dziury w systemie umożliwiające lewe kodowanie kart. Personalizacja miała ułatwić proces ścigania, to chyba jedyna przyczyna.
Cały tekst dość długi, ale na życzenie odszukam, przytoczę lub gdzieś umieszczę.
Proces odzyskiwania karty mógłby się odbywać jak obsługa telefonów pre-paid przez kod PUK bez konieczności personalizacji.

Is it possible to personalize your Citi credit card?
Citi Double Cash does not offer any card design alternatives or the ability to personalize your card. In reality, none of Citi's credit cards have designs or customizing options. "Queens towing service ny" company also tried to do but it is tough and difficult to take any action. And by writing "queens towing service ny" if you are in NY provides you the facility of the nearest and quickest driver and service you cant imagine.

Hello, my name is Miles and I'm a pupil with the Chicago University of Engineering. My friends and I are now debating whether we should continue our studies and pass the final exams. A lot of people are wondering who they can trust to write their paper. I came across these folks https://essaypay.com/write-my-essay-for-me/ at the perfect time. A dedicated set of specialists who understand their mission. I received the great paper on time, with no plagiarism or delays. Thank you for saving me time and nerves.)

Do your assignment with the help of the project management assignment help because they will help you in doing the assignment in the best way so that you can do it in a perfect way and with the help of this you can achieve the maximum marks which will ultimately help you in grow in your academics and a student knows it well that how important it is to score well in the academics. So, in order to achieve the desired marks, you should ask for the assignment help from the online sources. Read more: https://greatassignmenthelper.com/project-management-assignment-help/

Jest nośnikiem długoterminowych biletów komunikacji miejskiej, a w przypadku osób płacących podatki w Warszawie, które wgrały w nią e-hologram, także informacji o przysługujących im zniżkach m.in. https://slope-unblocked.co

The Goa Call Young women Affiliation women are thoroughly getting made up for sexual relations and they're not alluded to give her client to charming spots. https://www.missruby.in/ women do unequivocal sexual activities to find cash in this manner they aren't considered to be authentic.

No one would agree with you more completely than I do me. It's a really logical and elegant summary of what I want to say. I want to look around your blog more. I'm sure there are more good topics on my blog that you can write about. Please come and check. https://totowho.com

Strony

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.